Upoutávka na článek

Autor příspěvku: Ivo Antušek, editor časopisu Vzlet

Vložil: Ivo Antušek dne: 09.04.2024 20:56:35

1/2Maraton Praha 2024 6. 4. 2024 🏃‍♂🏃🏻‍♀️▶️

Dne 6. 4. 2024 se v Praze běžel závod 1/2Maraton Praha 2024. Krásná, zábavná a především pekelně rychlá, taková je trasa každého 1/2Maratonu Praha. Start a Cíl byl na Bubenském nábřeží u Pražské Tržnice. Sokolskou župu Jana Podlipného reprezentovali běžci z T.J. Sokol Kbely, z T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady, z T.J. Sokol Praha Staré Město a z T.J. Sokol Praha Vršovice.

Na 474. místě se se startovním číslem 869 a oficiálním časem 1:26:44 v kategorii M50 umístil běžec Marek Jirásek z T.J. Sokol Kbely.

Na 741. místě se se startovním číslem 355 a oficiálním časem 1:30:59 v kategorii M45 umístil běžec Zdenek Zoubek z T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady.

Na 2598. místě se se startovním číslem 1322 a oficiálním časem 1:48:38 v kategorii M50 umístil běžec Jan Štěpánek z T.J. Sokol Praha Vršovice.

Na 9866. místě se se startovním číslem 7887 a oficiálním časem 2:34:40 v kategorii MAM umístil běžec Daniel Vincenc z T.J. Sokol Praha Staré Město.

Celý článek s odkazy na mapu, celkové výsledky sokolských běžců a běžkyň (filtrováno slovem Sokol), celkové výsledky bez filtrace slovem Sokol, informaci, kde je možno na našem YouTube kanálu zhlédnout sdílené video aj. najdete na http://www.zpodlipneho.cz (nutno se posunout níže budou-li tam nové příspěvky)

Běhu se účastnili běžci a běžkyně z několika sokolských jednot napříč ČR.